DISKUZE

Zde můžete diskutovat. Pole pro přidání příspěvku je níže.

guest
54 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Míra Šebo

Ahoj všichni, První věty zkopíruji a jen to dokazuje jak to máme všechny ligy vlastně stejné(Díky Kubo,PLPÚ).V souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, Vláda ČR VYHLÁSILA dne 12. března 2020 od 14:00h pro území ČR NOUZOVÝ STAV na dobu 30 dnů,z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru SARS CoV-2.Tato situace je platná až do odvolání a prodlužuje se.Týká se to také naší PHL,soutěže do 30.6.2020 zatím NEBUDOU.Jak to bude možné jestli letos vůbec?Tak Vám napíšu a uvidíme co s letošní ligou vymyslíme. Nejdůležitější věc ale zůstává a to… Číst vice »

peta dunia

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli někdy uvidíme třeba video z Hněvkovic z vyhlašení když se to už natáčelo dik luba

peta dunia

P-H-L Hněvkovice vyhlašení https://www.youtube.com/watch?v=vxMhDU8Wn1o

peta dunia

Ahoj,měl bych dotaz nehledá někdo nějakou posilu do týmu ? 🙂

peta dunia

Ahoj,zavolej nebo napiš 607918564 dík

peta dunia

Škoda že tu nejsou žádné fotky z Hněvkovic z vyhlášení a přitom tam bylo tolik fotografů.

peta dunia

Ahoj,některé fotky máme na profilu SDH Putimov na fb 🙂 Dále jsem viděl fotky u Hasiči Burenice a SDH Babice rovněž na fb 🙂

peta dunia

Tak koukám, že se nám tabulka pěkně vyostřila :D. I když nám o nic v sobotu nejde, tak se už moc těšim jak se všichni, kterých se to týká poperou o bednu 😀

peta dunia

Bylo by super sem dotat ode všad fotky, co jsou dostupná. Z Bácovic jsem posílal hned po soutěži a zatím marně hledám……. ŠKODA

Virtuální kancelář

Ahoj,měl by někdo odkaz na ty hezké fotky z Přáslavic ?:)

peta dunia

Již nyní se nacházejí na webu PHL v sekci FOTOGALERIE -> ROK 2015

Virtuální kancelář

A ještě jeden dodatek, bylo by super kdyby se sem doplnila i tabulka ŽEN. sice tu je ta z FIRESPORTU, ale ta je dosti nepřehledná na tom kraji, když tam není v celkovém zobrazení. jen taková připomínka, ke zlepšení vzhledu stránek.

Virtuální kancelář

Díky za info. Tabulka byla předělána a přidána do menu jako samostatná stránka, viděl bych to teď do konce sezony jako provizorní řešení než to vyřešíme tak, aby se zobrazovala správně na úvodní stránce.

Virtuální kancelář

Kde naleznu výsledky z Přáslavic? Nějak to vázne a chtěl bych je doplnit na Firesport…

Virtuální kancelář

Máš pravdu,do teď to docela fungovalo, ale nějak se to zaseklo. Dneska je další soutěž a výsledky z minulé tady pořád nejsou!!!!!

Virtuální kancelář

V případě účasti dvou družstev z jednoho SDH (muži A,
muži B) se musí soutěže zúčastnit min. 10 členů, u SDH s jedním soutěžním
družstvem se musí soutěže zúčastnit min. 5 členů (způsob kontroly bude
proveden dle domluvy s hlavním rozhodčím).

Jan

Bohužel jsem nebyl na závodě ale podle pravidel by se tohle nemělo : Hněvkovice A i B bezeli v podobne m složení 🙂 https://youtu.be/hU3XT_tXM5w a A https://youtu.be/oiOUEisPURE rozdělovač,béčko,levý a Strojník jsou stejný 😀

pepa

Zjistili jsme to až doma,takže jsme nemohli protestovat 🙂 Ale nějak moc se tu opakují lidi: https://youtu.be/oiOUEisPURE a Béčko : https://youtu.be/hU3XT_tXM5w

Martin

Ahoj, Právě jsem si přečetl zápis ze schůze v Přáslavicích a jsem překvapen že byl přijat doplněk o tom co se myslí spojeným sacím vedením. Již řadu let jezdím PHL ale i soutěže ve sportu na vyšších úrovních a to jako rozhodčí. Myslím si že toto není krok správným směrem jelikož se najde pár šťouralů kteří si toto pravidlo přizpůsobí k obrazu svému a rozhodčí s tím bohužel nic neudělá. Dám příklad: po provedení útoku bude savice z hrdla čerpadla z části nasunutá. Tím pádem by měl být pokus uznán protože o tom jak moc nasunutá se nikde nepíše!! Zkuste… Číst vice »

Bimbín

Ahoj
to je jen dodatek k pravidlům. Dále v pravidlech je napsáno, že po skončení útoku musí být savice sešroubovány.

Vondrs

Čau,
bimbín má pravdu,je to jenom dodatek, ale v pravidlech je , že po skončení útoku musí být savice sešrobovány.

Martin

Ahoj,

Tak to se omlouvám, myslel jsem že předchozí text byl odstraněn. přeji všem velmi povedený ročník 2015 🙂

Fanoušek PHL

Velká podpora pro družstva která cvičí s vývěvou(rychlý saní a plný plyn celý útok)pro oko diváka krásný útoky.S ejektorem (saní pomalejší a k rozdělovači na půl plynu) útoky o ničem.Myslím že by rada s tím měla něco udělat.Velká podpora pro SDH Bácovice,mají krásný útoky.

šebo

Ahoj fanoušku ligi..no jak ti jen odpovědět,myslím si že stím asi nic neuděláme,rada o tomto bodu již hlasovala a docela si živě pamatuju jak to proběhlo.Určitě to radě znovu navrhnu v tom problém nevidím a určitě máš pravdu vtom že útok by měl být nakrev od startu do konce.

Jenda_SL

Já teda navrhuju provést před každým útokem (ať s vývěvou nebo ejektorem) pořadovou přípravu!!!!

?

Je hezky že už tu jsou výsledky, ale články ze soutěží a fotky tu stejně mají velkou prodlevu.

Tomáš Žáček

Je super že to někomu vadí, ale popravdě mi spíš přijde že většina lidí se sem jde jen kouknout jestli tu výsledky a články jsou.
Protože pokud porovnám návštěvnost a poté následný rozklik nějakého z článků, jsou čísla rapidně jiná. A člověk tak nějak strácí motivaci chvátat s přidáváním, když vidí jak „moc“ lidí články doopravdy čte 😉
Samozřejmě uznávám že to je špatně, a samozřejmě se za to omlouvám.

Endy

Ahoj, prosím o doplnení výsledků z Pacova děkuji Zdenda 🙂

Vondrs

Možná že máš pravdu,ale proč sem píšeš když se nedokážeš podepsat.:-)

Vondrs

Technická závada, měla to být odpověď na předchozí zprávu.

Pepa

Koukám,že to trochu upadá,loni tu byla videa už druhý den a letos zatím nic.Doufám,že se to zlepší.Co na to admin?Čus

Tomáš Žáček

Za prvé bych chtěl poděkovat za reakci, přesně k tomu (a nejen k tomu) tato diskuze slouží. A teď k samotnému problému, který řešíte. Myslím že výsledky a článek zde byli dostatečně rychle, ale chápu že i videa by jste tu chtěli mít co nejdříve. Ovšem v tom je malý problém, nikdo kdo by se oficiálně staral o videa není. Já bych sem videa dal strašně rád, ale popravdě první videa která jsem někde objevil jsou videa od Bimbína, který je nahrál dnes okolo desáté hodiny dopoledne. Pokud má někdo videa k dispozici dříve, stačí aby mi poslal odkaz na… Číst vice »

Bimbín

Přesně Tome 😉 letos už fakt točit všechno nebudu. Když vidím tu „snahu“, že to dělá, a to přeženu 5 lidí, tak jsem se rozhodl, že si budu užívat soutěže stejně jako ostatní 🙂 natočím si pouze jen to co chci a pak budu jen koukat a užívat si hasičské závody. Takže kdo chcete svá videa, no tak si je prostě natočte, nahrajte na internet a pak to pošlete Tomášovi a myslím si, že to dá na stránky moc rád. Díky

Pepa

Ahoj,
článek a výsledky ok.A s tím natáčením si myslím,že se dá vše vyřešit.Rád ti s tím
pomohu.Pokud mi půjčíš svojí techniku.Ta moje technika už je trošíčku za zenitem.Vše je o domluvě a byla by škoda s tím přestat a nenatáčet komplet ligu.Zatím ahoj

SDH Želiv

SDH Želiv vás zve na soutěž o pohár starosty obce Želiv která se koná 31. srpna od 13:00 na fotbalovém hřišti. pravidla ,,hrbáč,, dle PHL .

bimbinek

!!! SOUTĚŽ V PELHŘIMOVĚ SE BUDE KONAT!!! Takže všichni kdo máte nějaké povinnosti na noční soutěž, tak to připravte a v sobotu od 13:00 h. na náměstí. Jinak nástup 19:00 a pak hned začne soutěž!!!

SDH Bácovice

Zdravím všechna SDH,
v sobotu na noční soutěži v Lesné jsme přišli o jednu hadici C 🙁 Pokud jste ji někdo našel, nebo omylem sbalil, prosím Vás o vrácení ! ! !
Díky Verča

šebo

Ahoj všichni,Bimbí do Bácovic se už mrknu a dohodnem ten Pejr..co je nového atd.do Bácovic se taky chystá J.Skok-Hop 🙂 chce vyhrát s Dubovicema 8čky 🙂 tak se připrav..

bimbinek

No něco jsem slyšel 😀 tak uvidíme co tam předvede 😀 tak zítra zdar. Doufejme, že vydrží počasí…

Lukáš SDH Daměnice

Ahoj, vzhledem k tomu, že sídlíme na pomezí okresů Benešov, Tábor a Pelhřimov, nemáte to k nám tedy až tak daleko, rád bych vás tímto pozval na II. ročník soutěže „O pohár SDH Daměnice“, který se koná na 2B a je zařazen do Benešovské hasičské ligy.

Datum konání 6.7.2013. Rádi vás na naší soutěži přivítáme !

Vypsané kategorie: muži/ženy PS-12, muži/ženy PS-12 bez úprav.

Propozice zde:
http://bnliga.cz/images/Dokumenty/pozvanky_13/Damenice.pdf

Video pozvánka zde:
http://youtu.be/1l88qK9wCWg

šebo

Díky Tome a Bimbí za nádherné oživení webu..aspoň můžu vše sledovat tu 🙂 když už nemůžu být sváma všema na hasičákách..palec nahoru!

bimbinek

No za tohle děkuj jenom Tomášovi tohle je jeho práce všechno… Takže taky chválím a v sobotu Šebo dorazíš k nám ne?

bimbinek

Tak jak probíhala soutěž v Samšíně?

šebo

Lidi těšte se na časomíru Sal.Lhoty!!! je pro celou ligu a Moc klukům Děkuji..je na ní vidět spousta lítání,schánění,přemejšlení..prostě hodně dobrá práce…

šebo

Krásné Vánoce a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013..přeji všem přátelům PHL..Míra Šebo

Vondrs

Krásné a veselé Vánoce,mnoho štěstíčka a zdravíčka v novém roce a do nové hasičské sezony spoustu rekordních útoků,přeje SDH Červená Řečice

ALS

Tak co říkáte na to, že se chystá nová „Pelhřimovská liga v požárním sportu“ to v tom bude pěknej bordel co??

Petr Kletečná

To se dalo čekat, že se někdo pokusí dát „sporťáky“ dohromady. Byl jsem se v sobotu podívat na noční soutěži v Humpolci a z pelhřimovského okresu tam bylo 10 družstev mužů. To je jen o 3 méně, než je v naší PHL. Bude to mazec – 2 ligy na 1 okrese.

Kuba RYN.

Hele je to pochopitelný pro nás co to běháme tak si chcem užít závody tady na okrese a nejezdit jen za jeho hranice. V žádnym případě nechcem jakýmkoliv způsobem konfrontovat PHLku ba naopak pokud se to rozjede tak se chceme s vedením PHL domluvit na datumech aby sme si nelezly do zelí jak se řiká :-))

Pepek z Jiřic :P

Zdravím všechny nedočkavce, zde dávám odkaz ze souteže z Jiřic. Videa jsou doplněny tak mužete juknout
Pic Pepek.
http://www.hasicijirice.cz/192012—Jirice.html

bimbinek

Ahojky všichni 😀

Chci se zeptat co by jste chtěli přidat nebo doplnit na stránky P-H-L? Ptám se proto, aby jsme na tom mohli s Tomášem (no spíš jen Tomáš :D) zapracovat … Tak pište pište a a pište !!!

hasici.4fan.cz

Zaregistrujte se na tuto sociální sít a můžeme společně sdílet fotky, videa ze soutěží, chlubit se výsledky svých týmů, řešit soutěže, rezervovat startovní pořadí na firesport.eu nebo na webu Vaší ligy a podobně 🙂

Takže každý správný hasič patří sem: http://hasici.4fan.cz 😉

Tomáš

Zde je diskuzní fórum, doufám že bude vyhovovat.