O pohár starosty města Pacova 2022

4. kolo PHL 2022 se po dvou leté pauze konalo opět v krásném areálu Pacovské zámecké zahrady.  Celý víkend nám přálo počasí, takže jsme doufali v hojnou účast soutěžních družstev. Soutěž byla pořádána jako noční. Celkem do Pacova přijelo 25 družstev. 18 družstev mužů a 7 družstev žen.
Před půl desátou večer odstartoval první požární útok. Od té doby se na základně střídal jeden sbor za druhým. Pro někoho byla soutěž podařená, ale viděli jsme i poměrně dost červených praporků. A také jedno rozlétlé čerpadlo. Bohužel zrovna na naší mašině. Hlavně, že se nikomu nic nestalo.
Velice pěkné výkony nám předvedli chlapy ze Samšína (19,60 s.), z Buřenic (20,80 s.) a Hněvkovic (22,52 s.). Tyto tři družstva také soutěž vyhrály. Za ženy to byly Buřenice (24,23 s.), Hněvkovice (28,24 s.) a Vokov (31,77 s.). Taktéž všechny na bedně.
Každé družstvo, které se soutěže zúčastnilo, obdrželo pohár a tašku s věcnými cenami. Děkujeme všem, kteří za námi přijeli a doufáme, že jste si soutěž užili na 100 procent.
Velké poděkování patří Kraji Vysočina, který tuto akci podpořil z Fondu Vysočiny, program: Bavíme se na Vysočině 2022.
Dále musíme poděkovat městu Pacov a dalším institucím.
Budeme se těšit za týden na dalším kole PHL v Přáslavicích.

SDH PACOV